Legitymacja ISIC

LEGITYMACJA ISIC – INFORMACJE PODSTAWOWE

ISIC to międzynarodowa karta studencka, która pełni rolę dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. ISIC (International Student Identity Card) działa na świecie od 1968 r., pod patronatem UNESCO. ISIC przeznaczona jest dla studentów studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Może być też wystawiona  uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej dwunastego roku życia. Posiadanie karty ISIC zapewnia pakiet ubezpieczeń oraz daje dostęp do wielu zniżek.

LEGITYMACJA ISIC – WAŻNOŚĆ 

Ważność karty ISIC może trwać 16 miesięcy. Karty ISIC jest więc dłużej ważna niż legitymacja studencka ELS na uczelniach wyższych w Polsce. Kartę ISIC wyrobić można w jednostkach, które są podanie na stronie internetowej ISIC Polska.

ISIC – KORZYŚCI 

Posiadanie karty ISIC gwarantuje rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Legitymacja umożliwia uzyskanie rabatów do 50%. W wielu krajach, karta ISIC, traktowana jest jak lokalna legitymacja studencka. Poza tym, ISIC może być kartą, która potwierdza posiadanie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.

Hologramy na legitymację ELS dla kolekcjonerów już w sprzedaży – 31-03-2019!