Kolekcjoner hologramów

KOLEKCJONER HOLOGRAMÓW ELS 

Coraz bardziej popularne staje się kolekcjonowanie hologramów na legitymację ELS. Hologramy kolekcjonerskie są identyczne jak naklejki studenckie.  Hologramy kolekcjonerskie tak samo jak hologramy studenckie posiadają laserowo naniesioną datę ważności, która tuż po przyklejeniu staje się przezroczysta, znak orła, znak RP oraz zabezpieczenie w formie „plastra miodu”. Hologramy ELS dla kolekcjonerów jak i te, wykorzystywane przez uczelnie takie jak Uniwersytet Warszawski czy chociażby Uniwersytet Gdański lub UMK w Toruniu są niemalże takie same. Należy jednak pamiętać, że naklejek kolekcjonerskich nie można używać jak naklejek  studenckich. Jest to zabronione prawnie!

NAKLEJKA ELS 

Coraz więcej osób poszukuje naklejek kolekcjonerskich ELS. Naklejki takie zakupić można na internetowych stronach przeznaczonych dla filatelistów. Można je zakupić na stronach takich jak: Olx czy Allegro. Należy jednak zawsze sprawdzać autentyczność naklejek. W internecie krąży wiele fałszywych ofert. Każda naklejka, aby mogła zostać uznana za oryginalną musi posiadać wymagane elementy charakterystyczne takie jak: znak orła, znak RP oraz laserowo nacinana data.

ZAKUP NAKLEJKI KOLEKCJONERSKIEJ ELS 

Już dziś możesz zakupić u nas najnowszą naklejkę hologramową ELS 31-03-2019! Oferowane przez nas naklejki ELS są identyczne jak te oferowane m.in. na uczelniach wyższych  takich jak: UW, SGH, PW, AWF, AGH, czy UJ. Oferujemy tylko oryginalne i autentyczne naklejki ELS.  Dokonując u nas zakupu hologramu ELS deklarujesz jednocześnie, iż nie będziesz wykorzystywać go inaczej niż do celów kolekcjonerskich!

Hologramy kolekcjonerskie 31-03-2019 – zamów już dziś!