Klaser na znaczki

KLASER NA ZNACZKI – INFORMACJE PODSTAWOWE 

Klaser na znaczki to obiekt, w którym można kolekcjonować znaczki pocztowe lub inne obiekty związane z przesyłką pocztową. Klasery to obiekty dla profesjonalnych filatelistów, którzy umieszczają w nich swoje zbiory. Filateliści zajmują się głównie zbieraniem znaczków pocztowych, jednak coraz bardziej popularne staje się także kolekcjonowanie hologramów studenckich na legitymację ELS. Hologramy studenckie to unikatowe okazy, charakteryzujące się specjalnym oznakowaniem. Na każdym hologramie znajduje się bowiem: znak orła, znak RP oraz laserowo nacinana data, według rozporządzenia ministerstwa.

NAKLEJKI ELS – GDZIE JE DOSTAĆ? 

Hologramy kolekcjonerskie studenckie els są dostępne w sprzedaży w bardzo przystępnej cenie na różnych stronach internetowych. Znaczki cieszą się coraz większą popularnością wśród kolekcjonerów, tym samym przybywa oferta dla zbieraczy znaczków els. Kolekcjonerzy mogą na nowo poczuć się studentami, kupując ze stron takich jak OLX czy Allegro. Każdorazowo, warto zapoznać się z ofertą i opiniami na forum dotyczącymi naklejek. W internecie krąży bowiem wiele podróbek naklejek. Zamów już dziś oryginalną naklejkę ELS na stronie hologramynalegitymacje24.pl. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, oferujemy wysyłkę do miast w Polsce takich jak: Gdańsk, Katowice, Wrocław, Opole, Białystok, Toruń oraz wiele wiele innych.  Oferujemy szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny!

CZY KOLEKCJONOWANIE HOLOGRAMÓW JEST LEGALNE?

Każdy człowiek sam wybiera preferowane przez siebie zainteresowania oraz hobby, którym chce się zająć. Każdy elitarny kolekcjoner ma prawo do zbierania w klaserze oryginalnych hologramów els. Kolekcjonowanie hologramów jest legalne jeśli legitymacja jest częścią kolekcji, a nie dokumentem, który zawiera dane i związek z uczelnią wyższą i jest używany jako dokument w obiegu codziennym. Naklejka kolekcjonerska przeznaczona jest tylko i wyłącznie do zbierania w ramach kolekcji filatelistycznej. Stanowi ona wyjątków okaz w kolekcji każdego profesjonalnego zbieracza.

 

Naklejki na legitymacje dla kolekcjonerów 31-03-2019 są już w naszym sklepie- zamów już dziś!