ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka – skąd się wzięła?

Elektroniczna Legitymacja Studencka(ELS) – zastanawia cię historia ELS. Dowiedz się dlaczego powstała i jak trafiła na polskie uczelnie? Poznaj historię legitymacji ELS i hologramowych naklejek studenckich na legitymację!

ELS – historia w skrócie

Jeszcze do niedawna na polskich uczelniach studenci posługiwali się legitymacjami w wersji papierowej. Aby ułatwić identyfikowanie studentów i przyspieszyć proces uaktualniania ich studenckiego statusu, szczególnie na dużych uczelniach w Polsce takich jak: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska czy Uniwersytet Jagielloński, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego wydało Rozporządzenie, na mocy którego na polskie uczelnie wprowadzono ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką. Tym samym na polskich uczelniach pojawiły się też hologramowe naklejki ELS. Identyczne hologramy można zakupić na naszej stronie.

Naklejka/hologram na legitymacji ELS – co to jest, do czego służy?

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS) to dokument, który potwierdza tożsamość i status studenta. Aby ELS mogła być uznana za ważną musi posiadać ważną naklejkę hologramową ELS. Hologramy co semestr studenci otrzymują w swoich dziekanatach. Na każdej naklejce znajduje się laserowo nacinana data ważności w formacie 31-03-xx lub 31-10-xx. Poza tym znajdziemy też znak orła i znak RP. Okazując ważną legitymację ELS, student może skorzystać ze zniżek i ulg studenckich.

ELS – Elektroniczne legitymacje studenckie na polskich uczelniach?

Elektroniczna Legitymacja Studencka jest na mocy rozporządzenia ministerstwa identyczna na każdej polskiej uczelni. Obowiązkowe jest więc ujednolicanie ELS. Tak naprawdę każda uczelnia wyższa w Polsce musiała zastosować się do odgórnych wytycznych dotyczących legitymacji studenckich. Taki sam wzór Elektronicznej Legitymacji Studenckiej obowiązuje zarówno na Uniwersytecie Warszawskim, Politechnice Wrocławskiej, UMK w Toruniu czy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. 

Na każdej legitymacji studenckiej znajduje się hologram kolekcjonerski ELS. Każda legitymacja studencka na odwrocie ma miejsce na naklejki semestralne. Obecność ważnego hologramu studenckiego potwierdza status studenta – jego obecność na liście studentów danej uczelni. Hologramy identyczne jak na legitymacjach studenckich ELS można też nabyć w sprzedaży kolekcjonerskiej na naszej stronie internetowej. Naklejki te są identyczne jak na naklejkach studenckich. Już dziś zakup nową naklejkę kolekcjonerską ELS i poczuj się jak student uczelni takich jak: Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Adama  Mickiewicza w Poznaniu czy Politechnika Wrocławska. 

Aktualne hologramy kolekcjonerskie na ELS dostępne są tutaj

Zajrzyj tu po więcej informacji dla miłośników naklejek studenckich ELS

 Kontakt

Telefon: 665 635 541

 Mail: info@hologramynalegitymacje24.pl


Jesteśmy  dostępni 7 dni w tygodniu przez cała dobę. Czekamy na Twoje zamówienie! Skontaktuj się z nami już dziś! Odpisujemy na maile i smsy  zaledwie w ciągu 30 minut. Przesyłka hologramów nawet w 24h! Osoby, które nie otrzymały mailowej wiadomości zwrotnej, prosimy o sprawdzenie skrzynki spam. Hologramy kolekcjonerskie ELS na legitymację studencką. Kup nowy hologram ELS 31-03-19, jeśli chcesz poszerzyć o tego rodzaju rzeczy swoją unikalną kolekcję! Tylko oryginalne naklejki kolekcjonerskie w cenie równie dobrej, jak na Allegro, Gumtree i Olx. Wysyłka hologramów na terenie całej Polski, również do miast: Warszawa, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Opole, Kielce, Szczecin, Zielona Góra, Wrocław oraz Kraków. Sprawdź nasze opinie i dowiedz się więcej! Zamów już dziś najnowszą naklejkę hologramową ELS 2019!